Heteroduino

مدرس: امین بهرامی
زمان برگزاری: هرروز 10 تا 19
مدت  دوره: 10 جلسه - 80 ساعت
هزینه دوره: 1.400.000 تومان
شروع دوره: 13 مرداد 1396
مهلت تخفیف: ۱۰ درصد تخفیف ثبت نام ۷ نفر اول

 


برای رزرو ، فرم زیر را تکمیل نمایید
 1. نام (*)
  Invalid Input
 2. نام خانوادگی (*)
  Invalid Input
 3. ایمیل (*)
  Invalid Input
 4. شماره همراه (*)
  Invalid Input

هدف از برگزاری دوره:

آردوینو ابزاری است برای تولید کامپیوترهایی که نسبت به کامپیوتر شخصی شما، مقدار بیشتری از دنیای فیزیکی را احساس و کنترل می کنند. این ابزار، یک پلت فرم محاسباتی فیزیکی است که بر اساس یک برد میکروکنترلر ساده تهیه شده، و نیز یک محیط توسعه برای نوشتن نرم افزار جهت کار با برد می باشد. آردوینو می تواند جهت ایجاد اشیای تعاملی، گرفتن ورودی از تعداد زیادی سوییچ و حسگر، و کنترل تنوعی از لامپ ها، موتورها، و سایر خروجی های فیزیکی به کار گرفته شود. پروژه های آردوینو می توانند مستقل باشند، و یا با نرم افزاری که روی کامپیوتر در حال اجراست ارتباط برقرار کند. 

آردوینو می تواند با استفاده از سنسور های مختلف محیط اطراف را احساس کند ، آردوینو می تواند با کنترل لامپ ها ، موتور ها  و سایر ماژول ها بر دنیای اطراف خود تأثیر گزاری کند. دسترسی بسیار ساده به این کنترلر باعث شده است که طیف گسترده ای از معماران و هنرمندانی که اطلاعات عمیقی از الکترونیک و رباتیک ندارند به راحتی با این برد ارتباط بر قرار سازند ونه تنها  در ارتباط با  جهان پیرامون خود به کشف و نوآوری با رویکرد طراحی تعاملی و پاسخگر  در حوضه خود بپردازند بلکه ابزار طراحی و ساخت را برای خود شخصی سازی و سفارشی کنند.

افزونه هترودوینو با رابطی اسان برای کنترل و استخراج داده از آردوینو میباشد که با حداقل پیچیدگی بیشترین کارایی را در رابطه با این میکرو کنترلر و نیز میکروکنترلرهای مشابه را در محیط گرسهاپر ممکن میسازد. نسخه ارتقا یافته این افزونه در دسترس شرکت کنندگان این دوره قرار خواهد گرفت. در این دوره با رویکرد منطق دیجیتال دردسترسی به فضای انالوگ و همپنین مداخله معمارانه در جهان پیرامون توسط میکروکنترلر ها در ابتدا به شناخت ابزار و منطق الکترونیک پرداخته میشود و سپس شرکت کنندگان با استفاده از هترودوینو به ارتباط با آردوینو پرداخته و با تعمل با محیط خود به طراحی و ساخت  پروتوتایپ های گروهی خود میپردازند که در روز آخر کارگاه به داوری گذاشته خواهد شد .