( باز ) تولید الگوهای ریزتکاملی [ کلانشهر ]

مدرسان: امیرحسین طاهری، محمدرضا محب علی

زمان برگزاری: پنجشنبه ها و یکشنبه ها ساعت 10 تا 20
مدت دوره: 20 جلسه - 200 ساعت
تاریخ شروع دوره:
16 آذر 1396
هزینه دوره: 1،800.000 تومان
مهلت تخفیف: ۱۰ درصد تخفیف ثبت نام ۷ نفر اول
وضعیت: در حال برگزاری

 

برای رزرو ، فرم زیر را تکمیل نمایید
 1. نام (*)
  Invalid Input
 2. نام خانوادگی (*)
  Invalid Input
 3. شماره همراه (*)
  Invalid Input
 4. ایمیل (*)
  Invalid Input
 5. شهر(*)
  Invalid Input

 

با این پیش فرض ها که در دوران رکود هستیم از یک طرف و محدود شدن کرانه های معماری از طرف دیگر، این دوره دو هدف اصلی را دنبال میکند:

1. باز تعریف نقش معمار به عنوان بوجودآورنده سوال و حدود وظایف حرفه ای او

2. تلاش برای فراتر رفتن از حدود خدمات حرفه ای معماری و کشف معادن و مآخذی که معماری بتواند برای رشد و توسعه خود ، از آنها نیز ارتزاق کرده و منابع جدیدی از ایده ها را کشف کند.

با این اهداف این دوره تلاش می کند در حوزه حرفه ای معماری ( و نه صرفا دیسیپلین)  تمریناتی را انجام دهد که در آن مبانی شکل گیری و بوجود آمدن گونه های فعلی را کالبد شکافی کند و از طریق تنظیم مجدد آن مبانی به گونه های جدیدی دست پیدا کرده و تا آنجا پیشروی کند که عملی بودن آن باور پذیر باشد،چیزی مانند دستکاری در ژن ها. 

در شروع به عنوان اولین دوره، ما گونه های تجاری را تبار شناسی کرده و مورد آنالیز قرار میدهیم و تلاش می کنیم با کمک گرفتن از متخصصین رشته های مرتبط و ظاهرا غیر مرتبط و شناسایی نظام تولید - عرضه - تقاضا، پیشنهادات باور پذیری را طراحی کرده و توسعه دهیم،که این پیشنهادات در غالب پروژه هایی با مقیاس، سایت و مدارک واقعی ارائه خواهند شد و خوشبین هستیم که می توانند با تغییراتی کم جایگزین روش ها و گونه های موجود شده یا روی توسعه آنها تاثیرات جدی بگذارند.